IDEAL FiberMASTER – Enkel Fiberoptisk tester

EAN 5706445470693 / E-NR 8024276
Ideal FiberMASTER er en komplett tester til verifisering av multimodus 50/125 fiber og 62,5/125 fiber i fiber installasjoner på en 850nm bølgelengde. Settet består av en 850 nm lyskilde og et optisk effekt-meter for 850, 1310, 1490 og 1550 nm bølgelengde. For oppbevaring støpsles lyskilden enkelt inn i bunnen på effekt-meteret. Instrumentet måler den absolutte lyskilde i dBm og mV og kalkulerer tapet eller dB.

Instrumentet kompenserer for patchkabler som benyttes for testen. Instrumentet leveres med bæreveske, og nødvendige overganger for ST, SC og FC for lyskilden.
 
På lager Lav lagerbeholdning Ikke på lager
7 995,00 NOK
Pris inkl. MVA. 9 993,75 NOK
Legg til i favorittliste
Kjøp nå
Opprett ny liste
Lagre

Tekniske Data:

Effekt-meter:
850,1310, 1490, 1550nm
Bølgelengde:
850nm
Lyskilde:
850nm bølgelengde
Batterier:
AAA 1,5V
Mål:
85x20x35 mm
Vekt:
738 g
Produktbilde av 
IDEAL FiberMASTER – Enkel Fiberoptisk tester
  • Produktbilder
  • Produktbilder
  • Produktbilder
  • Produktbilder
  • Produktbilder
  • Produktbilder
  • Produktbilder
Elma Instruments bruker cookies for å gi deg den beste service. Hvis du fortsetter å bruke våre tjenester, forutsetter det, at du godkjenner bruken av disse cookies. Les mer om cookies, og beskyttelse av personlige opplysninger her. >>>>
Aksepter