KIMO CTV110-AOD150. Lufthastighetstransmitter: 0..30 m/s.
Ekstern probe med 2m ledninger.
På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager
Kjøp nå
Opprett ny liste
Lagre
Kimo CTV110-AOD150 er en varmetrådsender for måling av lufthastighet og temperatur. Senderen er beregnet for 24 Vac/Vdc strømforsyning (aktive 3-4 ledere) og 4-20mA utgangssignal. Senderen leveres med digitalt 10-sifret display og ekstern varmetrådsonde i PVC koblet med 2m kabel. Displayet veksler mellom å vise lufthastighet og temperatur.
Måleområdet for lufthastighet er fra 0..30 m/s, og temperaturen fra 0..50°C.
Tekniske Data:
  • Måling temperatur
  • Måleområde:
    0 °C - 50 °C
  • Nøyaktighet af måling:
    ± 0.3 % og ± 0.25 °C
  • Oppløsning:
    0.1 °C
  • Sensortype:
    PT100
  • Måling lufthastighet
  • Måleområde:
    0 m/s - 30 m/s
  • Nøjagtighed af hastighedsmåling:
    ± 3 % og ± 0.2 m/s
  • Oppløsning:
    0.1 m/s
  • Display og indikering
  • Display:
    Digitalt display
  • Strømforsyning/lader
  • Output:
    24 V AC/DC
  • Kapslingsgrad
  • IP-kode:
    IP65
  • Dimensioner
  • H x B x D:
    90 mm x 108 mm x 46 mm
  • Dimensioner prober
  • Længde X diameter :
    150 mm X Ø13 mm