Tele/Data, Fiber & TV

Filter

Produktgrupper

Pris

Sortering

Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER Video Inspection Probe

Trend FiberMASTER Videoinspeksjonsprobe (VIP) er et tilbehør som brukes sammen med Trend FiberMASTER OTDR for visning og lagring av bilde på fiberkonnektorens overflate, slik at man enklere kan oppdage skade som kan forårsake fiber tap eller funksjonsfeil i fiberforbindelsen. Instrumentet har autosentrering av bildet, manuell fokusering og en kabelforbindelse til OTDR.

Trend FiberMASTER videoinspeksjonsprobe leveres med 1,25 mm og 2,5 mm UNI-adaptere

Les mer

Trend FiberMASTER Video Inspection Probe

EAN 5056310400981

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

10 895,00 NOK

9 805,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER Multimode OTDR

Trend FiberMASTER Multimode OTDR er en liten, kompakt Multimode Fiber reflektor for testing og feilsøking av fiberkabler i 850/1300nm bølgelengder og et dynamisk område på 29/30 dB. I tillegg til MM-porten leveres Trend FiberMASTER Multimode OTDR med en ekstra PowerMeter port med 6 bølgelengder (850/1300/1310/1490/1550/1625nm) for å måle tapet i fiberkabelen ved hjelp av OTDR MM-porten som en lyskilde, i tillegg til en port for videoinspeksjonsprobe for kontroll av overflaten på konnektoren.

Trend FiberMASTER har integrert en VFL – Visual Fault Locator port til generering av et 650nm visuelt rødt lys for detektering av fiber og brudd på fiberen. Trend FiberMASTER leveres med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter, toveis testing, makrobendanalyse, PowerMeter målinger og Videoinspeksjonprobebilder i rapporten.

Trend FiberMASTER Multimode OTDR leveres med SC-adaptere, Multi USB-strømforsyning, USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning, Pekepenn, koffert, fiberrensepenn for 1,25 mm (1 stk.) og 2,5 mm (1 stk.), MM-kabel 2 m LC-SC, MM-kabel 2 m SC-SC, PowerMeter adaptere (LC, SC, FC, ST, 1,25 mm  2,5 mm UNI) og en hurtigguide.

Les mer

Trend FiberMASTER Multimode OTDR

EAN 5056310400929

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

19 695,00 NOK

17 725,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER Power Meter and Light Source

Trend FiberMASTER Multimode/Singlemode Power Meter og QUAD Light Source Kit er et sett som består av Trend FiberMASTER MM/SM Power Meter og Trend FiberMASTER QUAD Light source. Settet brukes til å måle tap i fiberkabler på 850/1310nm og 1300/1550nm når man ikke har en OTDR tilgjengelig.

Instrumentet leveres med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter.

Trend FiberMASTER MM/SM Power Meter leveres med utskiftbare LC/SC/ST/FC/2,5 mm/1,25 mm adaptere, i tillegg kan Trend FiberMASTER QUAD Light Source leveres med LC-adaptere.

Instrumentsettet leveres med Multi USB strømforsyning (2 stk.), USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning (2 stk.), pekepenn (4 stk.), koffert, Fiberrenser for 1,25 mm (2 stk.) og 2,5 mm (2 stk.), MM-kabel 2m LC-SC (2 stk.), MM-kabel 2m SC-SC (2 stk.), SM-kabel 2m LC-SC (2 stk.), SM-kabel 2m SC-SC (2 stk.),  PowerMeter adaptere (LC, SC, FC, ST, 1,25 mm UNI, 2,5 mm UNI) og hurtigguide.

Les mer

Trend FiberMASTER Power Meter and Light Source

EAN 5056310400974

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

25 995,00 NOK

23 395,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER Single-mode OTDR

Trend FiberMASTER Singelmode OTDR er en liten, kompakt Singelmode Fiber reflektor for testing og feilsøking av fiberkabler i 1310/1550nm bølgelengder og et dynamisk område på 34/36dB. I tillegg til SM porten leveres Trend FiberMASTER Singelmode OTDR med en ekstra PowerMeter port med 6 bølgelengder (850/1300/1310/1490/1550/1625nm) for å måle tapet i fiberkabelen ved hjelp av OTDR SM-porten som en lyskilde, i tillegg til en port for videoinspeksjonsprobe for kontroll av overflaten på konnektoren.

Trend FiberMASTER har integrert en VFL – Visual Fault Locator port til generering av et 650nm visuelt rødt lys for detektering av fiber og brudd på fiberen. Trend FiberMASTER leverse med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter, toveis testing, makrobendanalyse, PowerMeter målinger og Videoinspeksjonprobebilder i rapporten.

Trend FiberMASTER Singlemode OTDR leveres med SC-adaptere, Multi USB-strømforsyning, USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning, Pekepenn, koffert, fiberrensepenn for 1,25 mm (1 stk.) og 2,5 mm (1 stk.), SM kabel 2m LC-SC, SM kabel 2m SC-SC, PowerMeter adapterer (LC,SC,FC,ST, 1,25mm UNI, 2,5mm UNI) og en hurtigguide.

Les mer

Trend FiberMASTER Single-mode OTDR

EAN 5056310400936

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

28 995,00 NOK

26 095,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER Quad OTDR

Trend FiberMASTER QUAD OTDR er en liten, kompakt Singel og Multimode fiber reflektometer for testing og feilsøking av fiberkabler i 850/1300nm (Multimode) og 1310/1550nm (Singlemode) bølgelengder og et dynamisk område på 29/34 dB (MM) og 34/36dB (SM). I tillegg til SM og MM porten, leveres Trend FiberMASTER med en ekstra PowerMeter med 6 bølgelengder (850/1300/1310/1490/1550/1625nm) for å måle tap i fiberkabelen ved å bruke OTDR MM & SM-portene som lyskilder, og en port for videoinspeksjonsprobe for kontroll av overflaten på fiberkonnektorene.

Trend FiberMASTER leveres med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter, toveis testing, makrobendanalyse, PowerMeter målinger og Videoinspeksjonprobe bilder i rapporten.

Trend FiberMASTER QUAD OTDR leveres med SC adaptere, Multi USB-strømforsyning, USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning, Pekepenn, koffert, fiberrensepenn for 1,25 mm (1 stk.) og 2,5 mm (1 stk.), MM-kabel 2 m LC-SC, MM-kabel 2 m SC-SC, SM-kabel 2m LC-SC, SM-kabel 2m SC-SC, PowerMeter adaptere  (LC, SC, FC, ST, 1,25 mm  2,5 mm UNI) og hurtigguide.

Les mer

Trend FiberMASTER Quad OTDR

EAN 5056310400912

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

36 995,00 NOK

33 295,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
10 % Trend FiberMASTER PON OTDR

Trend FiberMASTER PON OTDR er en liten, kompakt Singelmode Fiber reflektor for testing og feilsøking av fiberkabler i 1310/1550nm og 1625 eller 1650nm bølgelengder og et dynamisk område på 34/36dB. I tillegg til SM porten leveres Trend FiberMASTER PON OTDR med en ekstra PowerMeter port med 6 bølgelengder (850/1300/1310/1490/1550/1625nm) for å måle tapet i fiberkabelen ved hjelp av OTDR SM-porten som en lyskilde, i tillegg til en port for videoinspeksjonsprobe for kontroll av overflaten på konnektoren.

Trend FiberMASTER PON OTDR har integrert en VFL – Visual Fault Locator port til generering av et 650nm visuelt rødt lys for detektering av fiber og brudd på fiberen. Trend FiberMASTER leveres med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter, toveis testing, makrobendanalyse, PowerMeter målinger og Videoinspeksjonprobebilder i rapporten.

Trend FiberMASTER PON OTDR leveres med SC-adaptere, Multi USB-strømforsyning, USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning, pekepenn, koffert, fiberrensepenn for 1,25 mm (1 stk.) og 2,5 mm (1 stk.), SM kabel 2m LC-SC, SM kabel 2m APC SC-SC, PowerMeter adapterer (LC, SC, FC, ST, 1,25mm UNI, 2,5mm UNI) og en hurtigguide.

Les mer

Trend FiberMASTER PON OTDR

EAN 5056310400943

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

41 995,00 NOK

37 795,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
20 % LanTEK IV-S 500MHz LAN Sertifiseringstester

LanTEK IV-S fra Trend Networks er en en videreutvikling av den velkjente LanTEK IV, med mange forbedringer.

Rask og fremtidssikker

LanTEK IV-S kommer med dobbelt så mye RAM som tidligere modeller. Instrumentet leveres nå med DUAL-core processor i stedet for single-core som gir sammen med den smarte 3.0 programvaren, LanTEK IV-S de raske testtidene. Brukeren kan gjennomføre og lagre en test opptil Kat. 6A innen 7 sekunder, assistert av det intuitive grensesnittet med berøringsskjerm og høy oppløsning. Minnet er utvidet fra 2500 til 5000 tester.  I tillegg sertifiserer testerens forbedrede funksjonalitet, linker opp til Cat 8.1 og 8.2, inkludert TCL og Resistance Unbalance. LanTEK IV-S 500 MHz tester opptil 500 MHz, mens LanTEK IV-S 3000 MHz kan teste opptil 3000 MHz for å imøtekomme fremtidige godkjente ISO- og TIA-teststandarder.

LanTEK IV-S kommer også med den patenterte VisiLINQ™ permanent linkadapteren, som er en ny og unik måte å teste datalink på, og gjør det mulig for brukeren å starte test og se godkjent/feil, og om det er forbindelse til remote enheten uten å følge med på testeren. Dette sparer tid og øker produktiviteten. RJ45-spissen på VisiLINQ™ Permanent Link-modulene kan også erstattes som gjør driftskostnadene betydelig lavere.

I tillegg er det mulig å lage etiketter for merking som sendes til en etikettskriver for utskrift.

 

Cloud løsning og Live support

Den nye TREND AnyWare Cloud virker på alle plattformene (PC, Mac, Android og iOS enheter) og tilbyr gratis lageringsplass i skyen. Del dine rapporter enkelt ved å sende links til testrapporten, vedheftet projektfiler, tegninger, videoer og bilder til rapportene.

I TREND AnyWare Cloud system er det integrerte hjelp – WalkMe. WalkMe Digital Adoption Platform er en proaktiv, trinnvis veiledning i alle sentrale oppgaver i TREND AnyWare Cloud system.

Det nye TREND AnyWARE Cloud Management-system muliggjør real-time samarbeid mellom prosjektledere og feltteknikere. Det er ikke behov for feltteknikere å konfigurere LanTEK IV-S, da prosjektlederen kan i forkant konfigurere jobber og tester i TREND AnyWARE Cloud, og sende dem til testeren, hvilket eliminerer mulige feil og komprimerer tiden som måtte skulle brukes for å utarbeide jobber og tester på stedet.

Prosjektlederen kan opprette forbindelse til en LanTEK IV-S på arbeidsplassen ved hjelp av TREND AnyWARE Cloud til feilsøking av mislykkede tester, hvilket minimerer feilsøkningstiden. Adgang kan gis til TREND Networks Technical Support for å tillate ytterligere feilsøking hvis det skulle være nødvendig.

Med TREND AnyWare Cloud er det også mulig å lage flåtestyring. Fleet manager gir deg mulighet for å se hvem som har de forskjellige testere, hvilken programvare som ligger på testeren, dato for kalibrering og når den sist er ble synkronisert. Alt sammen for å redusere nede tider og tap data.

 

LanTEK IV-S leveres klar til bruk i hardplastkoffert inkl. display og remote enheter, 2 stk. permanent link Cat. 8.1 adaptere med VisiLINQ™, 2 stk. Channel link adaptere cat 6A, 2 stk. Li-lon batteri, 2 stk. strømforsyninger, USB kabel, 2 stk. bæresele og engelsk quick guide

Les mer

LanTEK IV-S 500MHz LAN Sertifiseringstester

EAN 5056310401476

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

RING FOR PRIS +47 22 10 42 70

Opprett ny liste
Lagre
20 % LanTEK IV-S 3000MHz Lan Sertifiseringstester

LanTEK IV-S fra Trend Networks er en en videreutvikling av den velkjente LanTEK IV, med mange forbedringer.

Rask og fremtidssikker

LanTEK IV-S kommer med dobbelt så mye RAM som tidligere modeller. Instrumentet leveres nå med DUAL-core processor i stedet for single-core som gir sammen med den smarte 3.0 programvaren, LanTEK IV-S de raske testtidene. Brukeren kan gjennomføre og lagre en test opptil Kat. 6A innen 7 sekunder, assistert av det intuitive grensesnittet med berøringsskjerm og høy oppløsning. Minnet er utvidet fra 2500 til 5000 tester.  I tillegg sertifiserer testerens forbedrede funksjonalitet, linker opp til Cat 8.1 og 8.2, inkludert TCL og Resistance Unbalance. LanTEK IV-S 3000 MHz tester opptil 3000 MHz, for å imøtekomme fremtidige godkjente ISO- og TIA-teststandarder.

LanTEK IV-S kommer også med den patenterte VisiLINQ™ permanent linkadapteren, som er en ny og unik måte å teste datalink på, og gjør det mulig for brukeren å starte test og se godkjent/feil, og om det er forbindelse til remote enheten uten å følge med på testeren. Dette sparer tid og øker produktiviteten. RJ45-spissen på VisiLINQ™ Permanent Link-modulene kan også erstattes som gjør driftskostnadene betydelig lavere.

I tillegg er det mulig å lage etiketter for merking som sendes til en etikettskriver for utskrift.

Cloud løsning og Live support

Den nye TREND AnyWare Cloud virker på alle plattformene (PC, Mac, Android og iOS enheter) og tilbyr gratis lageringsplass i skyen. Del dine rapporter enkelt ved å sende links til testrapporten, vedheftet projektfiler, tegninger, videoer og bilder til rapportene.

I TREND AnyWare Cloud system er det integrerte hjelp – WalkMe. WalkMe Digital Adoption Platform er en proaktiv, trinnvis veiledning i alle sentrale oppgaver i TREND AnyWare Cloud system.

Det nye TREND AnyWARE Cloud Management-system muliggjør real-time samarbeid mellom prosjektledere og feltteknikere. Det er ikke behov for feltteknikere å konfigurere LanTEK IV-S, da prosjektlederen kan i forkant konfigurere jobber og tester i TREND AnyWARE Cloud, og sende dem til testeren, hvilket eliminerer mulige feil og komprimerer tiden som måtte skulle brukes for å utarbeide jobber og tester på stedet.

Prosjektlederen kan opprette forbindelse til en LanTEK IV-S på arbeidsplassen ved hjelp av TREND AnyWARE Cloud til feilsøking av mislykkede tester, hvilket minimerer feilsøkningstiden. Adgang kan gis til TREND Networks Technical Support for å tillate ytterligere feilsøking hvis det skulle være nødvendig.

Med TREND AnyWare Cloud er det også mulig å lage flåtestyring. Fleet manager gir deg mulighet for å se hvem som har de forskjellige testere, hvilken programvare som ligger på testeren, dato for kalibrering og når den sist er ble synkronisert. Alt sammen for å redusere nede tider og tap data.

 

LanTEK IV-S leveres klar til bruk i hardplastkoffert inkl. display og remote enheter, 2 stk. permanent link Cat. 8.1 adaptere med VisiLINQ™, 2 stk. Channel link adaptere cat 6A, 2 stk. Li-lon batteri, 2 stk. strømforsyninger, USB kabel, 2 stk. bæresele og engelsk quick guide

Les mer

LanTEK IV-S 3000MHz Lan Sertifiseringstester

EAN 5056310401483

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

RING FOR PRIS +47 22 10 42 70

Opprett ny liste
Lagre

FiberTek III Set of SC FC & FT Screw on Adapters

EAN 0783250775279

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

495,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Stikkadapter
For tilslutning i 6/8 polet telestikk/modularstikk. Gjør alle ledere tilgjengelige som måleterminaler.
Les mer

Stikkadapter

EAN 5703317601056

EL.NR 8023295

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

610,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Elma VFL650-2  Visuel Fiber lyskilde

VFL650-2 er en robust fiberoptisk lyskilde, som brukes til å lokalisere brudd, mekaniske skjøter og skadede konnektorer på optiske fiberkabler. Den er perfekt til kontroll av gjennomgang og finne brudd på klemte/beskadigede fiberledere.

VFL650-2 sender et synlig rødt lys inn i fiberkabelen. Man følger fiberlederen og der hvor lyset slipper gjennom – er det brudd. VFL650-2 har en lysstyrke på 10mW og har derfor et meget sterkt lys i forhold til andre på markedet, som kun har en lysstyrke på 1mW eller 5mW.
VFL650-2 kan brukes på både Multimode- og Singlemode installasjoner.

Den har 3 ”lysinnstillinger”: konstant, hurtig blinkende og langsomt blinkende. Instrumentet har en smart ”dreiende” beskyttelseshette, som beskytter mot feilbetjening og at instrumentet feilaktig slås på.

VFL650-2 leveres i lær etui, inkl. brukerveiledning, ekskl. batterier

Les mer

Elma VFL650-2 Visuel Fiber lyskilde

EAN 5706445111336

EL.NR 8062627

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 025,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Elma 43 Lan Kabeltester
Elma 43 LAN kabel tester, er et nytt lite og brukervennlig instrument for enkel og rask kabeltest.

Instrumentet kan teste både på patch-kabler og direkte på installasjonen ved hjelp av den medfølgende remote enheten. Det kan testes for bl.a. gjennomgang, kortslutninger, brudd, kryssede par og feilforbindelser, installasjonen skal være spenningsløs under test. Testresultat vises med fargede lysdioder og det kan velges imellom loop- og fjern adaptertest, og imellom manuell og automatisk test.

Instrumentet leveres komplett i veske inkl. brukerveiledning, batteri og adapterer for bl.a. RJ45/RJ11 og BNC.
Les mer

Elma 43 Lan Kabeltester

EAN 5703534040980

EL.NR 8023353

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 035,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

WiFi option for Sefram 786X

EAN 5706445950171

EL.NR 8024288

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 250,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Trend Tonegenerator

Trend Networks Tone Generator er det ultimate instrumentet for Trend Tone søker. Tone generatoren lar deg bekrefte kablene med polaritet og gjennomgang. Trend Tone Generator er også ledende i signalstyrke, noe som betyr at du kan søke lenger ut i kablene.

Trend Tone Generator leveres med: 1x RJ45 til RJ11 patchkabel, 1x RJ45 for krokodilleklemme, 1x bærestropp og brukerveiledning

Les mer

Trend Tonegenerator

EAN 5056310400622

EL.NR 8030333

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 250,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Trend Tonesøker

Med Trend Tonesøker får du mulighet for å søke selv de svake signaler med den høye sensitive proben. Koble tonegeneratoren til kabelen og spor signalet med Amplifier
proben. Selve proben finner selv de svake signaler med den følsomme sensoren, og har i tillegg et akustisk og visuelt signal.

I støyende miljøer er det mulig å koble til hodetelefoner (ikke inkl.) Amplifier proben fungerer med alle Ideal/Trend Networks testere, ettersom de alle har innebygd tonegenerator.I tillegg er den utstyrt med en LED lykt for bruk i mørke.

Trend Tonesøker leveres med 1x bærereim og brukerveiledning.

Les mer

Trend Tonesøker

EAN 5056310400615

EL.NR 8030332

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 295,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Trend Tonesøker Kit

Trend Tonesøker kittet, som består av både tonesøker og tonegenerator, og er et enkelt og robust instrument for søking etter nettverkskabler. Instrumentet gjør det lett å identifisere bestemte ledere – også i multileder-kabler og indikerer med både lyd og visuelt signal. I tillegg har den mulighet for tilkobling av høretelefoner.

Kittet leveres med tonesøker, Tonegenerator, tilkoblingskabel RJ45 til RJ11 + RJ45 til krokodilleklemme, veske, 2X håndledsreim, 2X 9V batteri og brukerveiledning

Les mer

Trend Tonesøker Kit

EAN 5056310400608

EL.NR 8030330

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 675,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
EasyTest KE 301 Kabelsøker
EasyTest KE301, som består av tonesender og induktiv søkeprobe, er en linjesøker som hjelper med å søke, identifisere og følge alle typer kabelinstallasjoner. EasyTest er i stand til å finne isolerte kabler på avstander opp til 60 cm og kan følge kablene opp til 15 km. Instrumentet kan søke og finne kabler, lederpar, splittede par, ombyttede par, kortslutninger, brudd i ledere m.m. Selv blant mange ledere i en multileder kabel, kan bestemte ledere lokaliseres.

EasyTest er ideelt til tele-/datainstallatøren, hvor et enkelt trådpar skal identifiseres, til alarmmontøren som skal spore kabler i alarmanlegget, til el-installatøren, som skal kartlegge ledningsnettet i en bygning, i industrien hvor det skal søkes ledere innstøpt i forskjellige materialer, til strømforsyningsselskaper som skal verifisere tilkoblinger og til bilelektrikeren som skal søke på ledingsnett i bil. EasyTest kan tilkobles et Talk- sett og dermed brukes til to - veis kommunikasjon over strekninger på opp til 15 km. En meget praktisk løsning på steder hvor det ikke er tillatt, eller mulig å bruke walkie-talkie og mobiltelefoner. Easytest kan tilkobles via RJ 11 jack eller de medfølgende krokodilleklemmer.
Les mer

EasyTest KE 301 Kabelsøker

EAN 5706445370092

EL.NR 8022540

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 695,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

Trend Launch Cable, SM G.657 A1, 150m, SC-SC APC

EAN 5056310401032

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 813,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
Elma 45 Lan /Partester
Elma 45 for enkel og rask test av LAN kabelinstallasjoner. Instrumentet kan teste for åpne, kortsluttede, byttede, kryssede og splittede par. Testresultatet vises vha. et 14 segmentet LED display og 8 lysdioder.

Kabeltesteren har beskyttelseskretsløp, som hindrer ødeleggelse av instrumentet, hvis du feilaktig velger telefonstikket i stedet for datastikket. Elma 45 LAN kabeltesteren leveres komplett i veske inkl. batteri, adapterkabel, brukerveiledning og terminator # 1.
Les mer

Elma 45 Lan /Partester

EAN 5706445340095

EL.NR 8022548

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 865,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

Trend Launch Cable, OM3, 150m, SC-SC

EAN 5056310400998

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 895,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

Trend Launch Cable, OM3, 150m, SC-LC

EAN 5056310401001

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 895,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

Trend Launch Cable, SM G.657 A1, 150m, SC-LC

EAN 5056310401018

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 895,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre

Trend Launch Cable, SM G.657 A1, 150, SC-SC

EAN 5056310401025

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

1 895,00 NOK Ekskl. mva

Les mer
Opprett ny liste
Lagre
VDV II LAN tester m/display

VDV II er en serie av 3 typer LAN ”Wiremappere” som utmerker seg ved sitt utrolig enkle brukergrensesnitt og et innovative design. VDV II tester Wiremap (ledningsdiagram) med meget presis visning av wiremap diagram,
kabel lengde (modellavhengig) og avstand til en eventuell feil (modellavhengig).

VDV II fås i 3 forskjellige modeller: VDV II, VDV II Plus og VDV II Pro.

Denne modellen er en VDV II og har følgende egenskaper:

• Supporterer uskjermede/skjermede kabler for Kat. 5e/6/6A/7 og Coax 
• Wiremap for kryssede ledere, splittet par, kortslutninger og åpne par 
• Analog tonegenerator 
• Spenningsbeskyttelse 
• Enkelt skjermbilde resultat
• 2,7” monokrom display. 

VDV II leveres inkl. remote enhet, coax remote enhet, batteri og brukerveiledning.

Les mer

VDV II LAN tester m/display

EAN 5706445471454

EL.NR 8062755

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

2 100,00 NOK Ekskl. mva

Les mer