EAN 5056310400912 / EL.NR

Trend FiberMASTER Quad OTDR

36 995,00 NOK
33 295,00 NOK
Pris inkl. MVA. 41 618,75 NOK
Tilbud t.o.m. 31.05.2022

På sentrallager Lav lagerbeholdning Snart på sentrallager

Kjøp nå
Opprett ny liste
Lagre

Trend FiberMASTER QUAD OTDR er en liten, kompakt Singel og Multimode fiber reflektometer for testing og feilsøking av fiberkabler i 850/1300nm (Multimode) og 1310/1550nm (Singlemode) bølgelengder og et dynamisk område på 29/34 dB (MM) og 34/36dB (SM). I tillegg til SM og MM porten, leveres Trend FiberMASTER med en ekstra PowerMeter med 6 bølgelengder (850/1300/1310/1490/1550/1625nm) for å måle tap i fiberkabelen ved å bruke OTDR MM & SM-portene som lyskilder, og en port for videoinspeksjonsprobe for kontroll av overflaten på fiberkonnektorene.

Trend FiberMASTER leveres med gratis PC Certsoft2 programvare, som benyttes for å vise testresultater og generere testrapporter, toveis testing, makrobendanalyse, PowerMeter målinger og Videoinspeksjonprobe bilder i rapporten.

Trend FiberMASTER QUAD OTDR leveres med SC adaptere, Multi USB-strømforsyning, USB-kabel for nedlasting av resultater og strømforsyning, Pekepenn, koffert, fiberrensepenn for 1,25 mm (1 stk.) og 2,5 mm (1 stk.), MM-kabel 2 m LC-SC, MM-kabel 2 m SC-SC, SM-kabel 2m LC-SC, SM-kabel 2m SC-SC, PowerMeter adaptere  (LC, SC, FC, ST, 1,25 mm  2,5 mm UNI) og hurtigguide.

10 %